Kurumsal

Subaşı Grup Kurumsal

1984 yılında besicilik ve üretim şirketi olarak, Bilecik`te kurulan Subaşı Yemek Anonim Şirketi 1996 yılında yemek üretimi de gerçekleştirmeye başlamış, deneyimli personeli ve teknik donanımı ile kısa sürede bölgenin lider üretim ve hizmet şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Subaşı Hazır Yemek`in temel amacı, tarladan çatala gıda güvenliği, kaliteli ve lezzetli yemek, güler yüzlü ve mükemmel hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sürdürülmesidir.

Bu anlayış doğrultusunda ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18000 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamız toplu yemek sektöründe imkansız gibi görünen bir İLK`i gerçekleştirerek 2013 yılında PASTÖRİZE YEMEK ÜRETİM TESİSİ`ni kurmuştur.

Firmamız modern mutfaklarında sağladığı hijyen koşullarında asla taviz vermemekte, bugün yüzlerce firma ve binlerce çalışanın yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Taşıma usulü yemek hizmetinin yanı sıra firmalara "yerinde hizmet" imkanı sunarak ihtiyaca özel çözümler üretmektedir. Üstelik bunlarla da sınırlı kalmayıp, çeşitli organizasyonlara outside catering hizmeti veren bir marka haline gelmiştir."

0+

Çalışan

0+

Müşteri

0

İşyeri

0  Yıl

Tecrübe